Анонси

Гуртківці Мукачівського будинку школярів послухають лекцію в рамках “Школи молодого журналіста”

У четвер, 3 листопада, о 15 годині в прес-центрі “Панорама” відбудеться чергове заняття в рамках “Школи молодого журналіста”, організованої ГО “Закарпатське Вільне Медіа”.

Лекцію молоді проведе головний редактор газети “Панорама” Василь Андрійович Гарагонич.

На цей раз гостями “Школи…” стануть члени гуртка “Юні журналісти” Мукачівського будинку школярів.

На Закарпатті стартував освітній проект “Школа молодого журналіста”

ГО “Закарпатське Вільне Медіа” оголошує про старт нового освітнього проекту “Школа молодого журналіста”.

“Протягом двох місяців в прес-центрі “Панорама” за ініціативи нашої громадської організації провідні журналісти Закарпаття ділитимуться з молодим поколінням, яке планує в майбутньому поєднати своє життя з журналістикою, досвідом власної роботи, цікавими історіями з досвіду роботи і найголовніше – допомагатимуть молодим людям робити свої перші кроки на цій нелегкій ниві”, – йдеться у повідомленні ГО “Закарпатське Вільне Медіа”.

Перший тренінг для всіх охочих проведе заступник головного редактора популярного інтернет-видання “PMG.ua” – Олег Русин.

Тема зустрічі: “Основи роботи журналіста в інтернет-виданні”.

Тренінг відбудеться 4 липня з 15:00 до… Continue reading

ГО “Закарпатське вільне медіа” запрошує журналістів до дискусії

10 червня громадська організація “Закарпатське вільне медіа” організовує круглий стіл, до участі в якому запрошує представників друкованих та електронних ЗМІ краю, телебачення та радіо.

Захід приурочений до Дня журналіста, який в Україні традиційно відзначають 6 червня. Головна тема заходу – перспективи розвитку незалежної журналістики в краї.

Під час неформальної розмови редактори та журналісти різних регіональних медіа дадуть свою оцінку розвитку медіаринку краю, розкажуть про успіхи своїх проектів, а також поділяться власними думками щодо майбутнього галузі.

Захід відбудеться за адресою: м. Мукачево, пл. Миру, 29/3. Початок заходу о 14.00.