Про нас

Громадська організація “Закарпатське Вільне Медіа” офіційно зареєстрована 22 червня 2016 року. При цьому команда однодумців, яка і склала “ядро” новоутвореної організації працює разом з 2010 року. Саме тоді було започатковано інформаційний ресурс – інтернет-видання “Панорама Мукачева”, який згодом шляхом ребрендингу змінив назву на інтернет-видання “PMG.ua” (Panorama Media Group). Цей веб-ресурс є проектом ГО і члени організації здійснюють його реалізацію. Кожен з членів організації має за собою чималий особистий та професійний досвід у сфері журналістики.

Окрім того, члени команди ГО “ЗВМ” брали участь у різноманітних семінарах, тренінгах, воркшопах, були учасниками молодіжних обмінів в рамках програми “Erasmus +”, проходили стажування в різних європейських структурах, займались волонтерством на різноманітних заходах, в тому числі спортивних, зокрема на Олімпійських іграх в Сочі та на Євро-2016 з футболу в Франції.

Ми володіємо чималим досвідом в реалізації різноманітних освітніх ініціатив, проектів, заходів. Ціль, яку ми поставили перед собою заснувавши нашу ГО, – розвиток громадського суспільства в нашому регіоні, сприяння росту рівня журналістики в краї, професійний ріст  “акул пера”, виховання нової генерації журналістів, а також створення та розвиток незалежних інформаційних проектів на теренах Закарпаття.