Новини

“Закарпатське Вільне Медіа” оголошує тендер

Громадська організація «Закарпатське Вільне Медіа» проводить закупівлю послуг з організації та проведення заходу у рамках реалізації проекту «Поширення ідей толерантності, індивідуальних прав та захисту вразливих груп через призму медіа освіти для молоді та громадськості Закарпаття як елемент зміцнення громадянського суспільства».

Вид закупівлі: запит цінових пропозицій.

Назва та місцезнаходження замовника м. Мукачево, Закарпатська область, площа Кирила і Мефодія, 29/3.

телефон/факс (03131) 2-23-01

електронна пошта:tfreemedia@gmail.com

Опис предмета закупівлі: послуги з організації та проведення заходу.

Строк надання послуги: 02, 03, 04 червня 2017 року

Місце і строк подання цінових пропозицій:

Місце розкриття: офіс ГО «Закарпатське Вільне Медіа» м.Мукачево,… Continue reading

Тендер на надання тренерських та консультаційних послуг із стратегічного планування

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 30 квітня 2017

Адреса

ivan.garagonych@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

9 000.00

Види послуг

Тренінг

Опис

Громадська організація “Закарпатське Вільне Медіа” оголошує тендер на надання консультаційних послуг та проведення тренінгу в рамках програми: «Платформа розвитку громадянського суспільства» із наступних тематик:

Тренінг зі стратегічного планування – 2 дні. Його метою є пріоритизація цілей діяльності організації, способи та методи їх осягнення у формі конкретного плану. Та передбачає також надання консультацій зі стратегічного планування в обсязі – 10 годин.

Вимоги до виконавців

Бажано досвід реалізації подібних послуг для медіа організацій.

Бажано наявність міжнародного досвіду реалізації… Continue reading

У Мукачівській ЗОШ №13 урочисто відкрили стінопис “Берегині слова”

Презентація творчого кутка відбулась сьогодні, 21 березня. На стіні, що у фойє навчального закладу, художники Анна Хома та Ольга Драгула намалювали рядки віршів трьох відомих українських поетес: Лесі України, Ліни Костенко та Софії Малильо.

Проект поетичного стінопису був втілений в рамках програми «Активні громадяни» громадською організацією “Закарпатське Вільне Медіа” за фінансової підтримки Британської Ради, а також за сприяння Управління освіти Мукачівського міськвиконкому та керівництва ЗОШ №13.

Член ГО “Закарпатське Вільне Медіа” Андрій Слохіняк подякував усім тим, хто допоміг втілити цей мистецький проект і зазначив, що цей стінопис має надихати учнів на нові життєві звершення та перемоги, адже поезія надає духовні… Continue reading

Про соцмережі – в “українському серці” Берегова

ГО “Закарпатське Вільне Медіа” продовжує серію лекцій в рамках проекту «Поширення ідей толерантності, індивідуальних прав та захисту вразливих груп через призму медіаосвіти для молоді та громади Закарпаття як елемент зміцнення громадянського суспільства». Цього разу члени організації завітали до “українського серця” переважно угорськомовного Берегова – української гімназії.

Лекцію Мирослави Вербищук про правильне користування соціальними мережами слухали понад 40 учасників, серед яких учні 8-го та 10-го класів, а також вчителі та журналісти.

Учні Берегівської української гімназії виявились не лише уважними слухачами, але й активними учасниками дискусії про правильне користування як соціальними мережами, так і всесвітньою мережею загалом. Деякі навіть поділились своїм “хакерським”… Continue reading

Обережно, небезпека у соцмережах: як ліцеїстів навчали правильно користуватись Інтернетом

Інтернет – це безмежний світ інформації, у якому можна знайти як корисний, так і шкідливий контент. А обличчям всесвітньої мережі є соціальні мережі, у яких можна знайти різноманітну інформацію. Саме тому, як правильно користуватись соціальними мережами, була присвячена лекція, яка була проведена в рамках проекту «Поширення ідей толерантності, індивідуальних прав та захисту вразливих груп через призму медіаосвіти для молоді та громади Закарпаття як елемент зміцнення громадянського суспільства».

Слухачами цікавої лекції були вихованці Закарпатського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Лектор, член ГО “Закарпатське Вільне Медіа” Мирослава Вербищук звернула увагу на небезпеки, які чатують у соціальних мережах. Насамперед, користувачам соцмереж варто часто… Continue reading