Наш час – це період бурхливого розвитку міжлюдської комунікації. Технології настільки пішли вперед, що, напевно, кожна людина нині не може уявити себе без життя в інтернет-мережі. У соціальних мережах можна спілкуватись, заводити нових друзів, знайомих, дискутувати на різні теми та дізнаватись про життя різних організацій та заходи, які проводяться у певному місті.
Працівники Виноградівської центральної районної бібліотеки вирішили не відставати від сучасних тенденцій розвитку інформаційного суспільства і зацікавились темою просування власного сайту та заходів у соцмережах.
Саме для них актуальну лекцію з питання просування власних сторінок у соціальних мережах провела журналістка, член ГО “Закарпатське Вільне Медіа” Мирослава Вербищук. Лекція проходила у форматі “питання-відповідь” у рамках проекту “Поширення ідей толерантності, індивідуальних прав та захисту вразливих груп через призму медіа освіти для молоді та громади Закарпаття як елемент зміцнення громадянського суспільства”, який реалізується ГО в межах проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні.
Насамперед, Мирослава звернула увагу на те, на яку цільову аудиторію орієнтуються бібліотекарі. Якщо поширювати власну інформацію не лише серед старшого покоління, але й для дітей та молоді, то окрім звичного “Фейсбуку”, варто бібліотеці завести сторінку і у соцмережі “ВКонтакті”.
Крім того, журналістка поділилась власним досвідом ведення сторінок у соцмережах, зокрема, груп з комерційною основою, а також згадала про групи заходів, які організовує ГО “Закарпатське Вільне Медіа”. Зокрема, сторінка велоруху “Munkacs Ride”.
Також лектор розповів про специфіку роботи з аудиторіями трьох соціальних мереж: “Facebook”, “ВКонтакті” та “Іnstagram”. Мирослава зауважила, що на текст читачі звертатимуть увагу краще, якщо у ньому будуть хештеги та картинки.
На завершення журналістка відповіла на усі цікаві питання учасників зустрічі.
Дана зустріч відбулась в межах проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні.