579f16497c086-dsc-0012

У прес-центрі «Панорама», за ініціативи Громадської організації «Закарпатське Вільне Медіа», відбувся перший тренінг в рамках освітнього проекту «Школа молодого журналіста».

Протягом двох місяців представники медійної сфери Закарпаття ділитимуться з молодим поколінням, яке планує в майбутньому поєднати своє життя з журналістикою, досвідом власної роботи, цікавими історіями і, найголовніше, – допомагатимуть молодим людям робити свої перші кроки у цій нелегкій професії.

У рамках першого такого тренінгу, який провів заступник головного редактора інтернет-видання «PMG.ua» Олег Русин, молоді було розказано про основи роботи журналістів в інтернет-виданнях.

Під час зустрічі присутні послухали, в першу чергу, про переваги інтернет-видань. Лектор акцентував увагу на оперативності інтернет-видань, їх зручному форматі подачі та читанні новин, двосторонньому зв’язку з читачем, мультимедійності.

Також учасникам тренінгу розповіли про особливості роботи в онлайн-ЗМІ.

«Інтернет-журналістика значно скоротила відстань між ЗМІ та читачами. Аудиторія отримала можливість не тільки читати, але й оцінювати, коментувати, вказувати на помилки, пропонувати нові ідеї, врешті-решт, самостійно створювати контент», – резюмував свій виступ Олег Русин.

Після грунтовної розповіді майбутні журналісти мали змогу задати запитання лектору. Вже незабаром на молодь очікують й інші цікаві лекції.

579f16496b3d0-dsc-0007 579f164960abe-dsc-0004 579f164973eb6-dsc-0010